BB&G op AV-NU ter ondersteuning Epson
Zoals eerdere jaren op de VAD beurs, zal Beter Beeld & Geluid dit jaar aanwezig zijn op de AV-NU van 23 t/m 25 oktober om Epson te ondersteunen met beeld & geluid. Dit jaar presenteert Epson een nieuwe technologie: 3LCD Reflective. Het nieuwe topmodel, de EH-R4000 zal op de beurs actief worden gedemonstreerd om deze nieuwe technologie te showcasen. Epson is te vinden in zaal 411.
Naast de EH-R4000 presenteert Epson in de Hal ook een projector die zeer geschikt is voor gamers. Ook bij deze opstelling zal Beter Beeld & Geluid het geluid verzorgen.
Zie voor meer informatie over deze beurs: www.av-nu.nl .
Beter Beeld & Geluid zal zich weer van zijn beste kunnen laten zien met een audio/video systeem om 'U' tegen te zeggen. Wij zullen in zaal 411 gaan demonsteren met de volgende componenten:
- Arcam AV888 HD surround processor
- Arcam P777 7-kanaals eindversterker
- Wilson Benesch Curve front luidsprekers
- WIlson Benesch Arc surround luidsprekers (x4)
- Wilson Benesch Center
- Velodyne DD-18 subwoofer
Uiteraard zullen beeld en geluid optimaal worden gecalibreerd door ons.
